Stylistyka ogrodu wyraża bardzo dużo o nas samych. O stylu bycia, hobby i osobowości. Niektórzy lubią twórczy nieład, a kolejni prostotę i spokój. Dziś mamy sposobność realizowania niezmiernie zróżnicowanych projektów ogrodów, przystosowanych idealnie do naszego stylu. Nieprzebrane produkty, szeroki wybór roślinności i nietypowe koncepcje to obraz dzisiejszego ogrodnictwa. Projektowanie ogrodów to już nie jedynie sposób na dobre zarobki. To pasja kreowania, z którą identyfikuje się co raz więcej osób. Wzrastająca konkurencja w sferze ogrodniczej wymaga od nas nie tylko fantazji, ale również eksplorowania oryginalnych inspiracji. Zależy nam, by własne projekty ogrodów wysuwały się spośród innych ofert.

Każda firma ogrodnicza zapewnia regularne usługi ogrodnicze – projektowanie ogrodów, pielęgnację roślinności i systemy z obszaru dekoracji ogrodniczych. My jednocześnie możemy Wam zapewnić naszych lojalnych projektantów, którzy nieustannie starają się rozpoznać potrzeby Klientów. Najlepsze jakościowo rośliny produkowane na lokalnych uprawach i niepowtarzalne koncepcje, przez które wypatrzysz w swoim ogrodzie wszystko to o czego potrzebujesz. Co więcej zapewniamy przystępne ceny usług ogrodniczych, określane indywidualnie zależnie od konkretnego projektu i aranżacji. Daj nam możliwość. zaprojektować swój ogród. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

Projektowanie ogrodów dla każdego

Nasza firma ogrodnicza głównie specjalizuje się w projektowaniu ogrodów. Realizowane przez naszych fachowców projekty charakteryzują się znacznym poziomem indywidualizmu i szczegółowości. Chcemy, żeby poszczególna propozycja bazowała na potrzebach Odbiorcy, dlatego za każdym razem przeprowadzamy bardzo szczegółową pogawędkę, podczas której odkrywamy Wasze pomysły i poglądy. Należy tutaj zaznaczyć, że każdy projekt wytwarzany jest w profesjonalnym programie komputerowym, który starannie pokazuje pomysł realizacji.

W tym obszarze zapewniamy trzy typy usług – projektowanie ogrodów dla osób indywidualnych, zakładanie ogrodów dla firm i projektowanie ogrodów dla właścicieli nieruchomości mieszkalnych. Każda oferta, pomimo wielu identycznych elementów, różni się od siebie. Pierwszy typ usługi kierowany jest do osób, które pragną zapełnić powierzchnię wokół własnego domu, lub wolne miejsce na balkonie. Projektowanie ogrodów dla klientów indywidualnych zawiera stworzenie indywidualnej opcji aranżacji ogrodu (letniego i zimowego), wybór małej architektury ogrodowej, oraz stworzenie projektu systemu nawadniania.

Projekty dla przedsiębiorstw i instytucji wytwarzane są na polecenie właścicieli hoteli, kawiarni, obiektów handlowych, obiektów użytku publicznego i jednostek przemysłowych. Proponujemy plany zieleni wokół lokalizacji przeróżnych przedsiębiorstw, jak i projekty parków publicznych, zieleńców i miejsc rozrywki.

Jeszcze innym rodzajem usługi jest budowanie terenów zieleni dla inwestorów i administratorów budynków mieszkalnych. Ładnie wykonany ogród wokół rezydencji działa na konkurencyjność inwestycji. W tym dziale mamy możliwość zapewnić wykonanie planu krajobrazu wokół domów wielorodzinnych, projektu placu zabaw, czy planu terenu sportowego.

Pielęgnacja ogrodu – sposób na wieczną zieleń

Zadbamy o Twój ogród o dowolnej porze roku. Korzystając z specjalistycznych narzędzi ogrodniczych i preparatów konserwacji roślin, sprawimy, że Twój ogród zyska piękny i swieży wygląd. Konserwacja ogrodów i terenów zielonych polega głównie na koszeniu trawnika, czyszczeniu zanieczyszczeń, usuwaniu szkodników, podlewaniu i strzyżeniu krzewów. Dobrze jest podkreślić, że usługa pielęgnacji ogrodu dostarczana jest o dowolnej porze roku, także w zimę.

Kamień ogrodowy – szeroki wybór produktów

Nasze przedsiębiorstwo ogrodnicze dostarcza duży przekrój kamieni ogrodowych. W sprzedaży odnajdziecie między innymi grysy, otoczaki, żwiry i łupki w kilku formach i barwach. Nasi pracownicy mogą ponadto zaoferować Wam zrealizowanie modelu brył ogrodowych. Opracowujemy projekty ozdób ogrodowych, rozpoczynając od małych skalniaków, a kończąc na powierzchniach z kostki brukowej. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, który usprawnia realizację zlecenia. Oferujemy także urządzenia i preparaty, które konserwują głazy, nadając im ładny wygląd, nawet po kilku latach.

Ładny ogród zwiększa wartość mieszkania i podkreśla atrakcyjność całej posesji. Jest to miejsce, w którym mamy możliwość odetchnąć, spotkać się z znajomymi i spędzić czas z dziećmi. Ogrody pełnią niezmiernie istotną rolę – ułatwiają bliski kontakt z naturą, który dobrze wpływa na skupienie i wyobraźnię.

Nasza firma ogrodnicza wykonuje takie usługi jak zakładanie ogrodów i konserwacja ogrodów. Wszystkie zlecenia wykonujemy w określonym czasie i z należytą drobiazgowością. Bogate doświadczenie i fantazja projektantów umożliwiają nam znalezienie odpowiednich rozwiązań dla każdego Klienta. Doskonałej jakości pracownia projektowa zapewnia przygotowanie multimedialnych projektów graficznych. Możemy zapewnić Tobie profesjonalne usługi ogrodnicze na bardzo wysokim poziomie.

Wejdź na naszą stronę i odkryj wszystkie usługi: projektowanie ogrodów toruń

Ta strona korzysta z plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.
Ok