Innowacje są ważne w każdej branży. Nawet w przewozie osób. Dlatego My jako licencjonowani przewoźnicy nie lubimy stać bezczynnie i staramy się rozwijać nasze usługi, idąc za wymaganiami naszych Klientów. Jeszcze kilka lat temu taxi były samochodami poruszającymi się na stricte określonych trasach. A obecnie wystarczy zerknąć przez okno, by zauważyć jak w przeciągu zaledwie kilku ubiegłych lat zmieniła się branża komunikacyjna. Zadbane samochody, sympatyczni kierowcy i atrakcyjne ceny – to jedne z nielicznych cech które możemy Państwu zaproponować. Jako dynamicznie działająca, lokalna firma transportowa zajmujemy się również realizacją wypraw w Gdańsku, jak i w regionie. Jesteśmy partnerem biznesowym lotniska im. Lecha Wałęsy w Gdańsku, a także takich linii lotniczych jak easyJet i Wizz Air. W skrócie mówiąc z nami pojedziecie na zamek do Malborka, odkryjecie tajemnice Wilczego Szańca i nie spóźnicie się na wakacyjny przelot w wyśnionym kierunku.

Taxi w Gdańsku – lotnisko, to nie wszystko

Gdańsk to miasto szerokich perspektyw. Morska bryza, promy, nowoczesne lotnisko, stylowe hotele i niezwykły nastrój. Mieszkańcy, podobnie jak przyjeżdżający tu urlopowicze, chcą być mobilni i punktualni, szczególnie gdy w w grę wchodzą istotne spotkania biznesowe, programowe oglądanie miasta, czy szybki transfer z lotniska do hotelu. Planując ofertę usług dla naszych Klientów braliśmy pod uwagę ich opinie i potrzeby. Nasza firma, jako jedyna w Gdańsku oferuje nie tylko prywatny lub grupowy przewóz osób, ale również kompleksowy transfer z lotniska i organizację atrakcyjnych wycieczek w Gdańsku, jak i w okolicach. Przygotowując trasę bierzemy pod uwagę nie tylko czas przejazdu, ale także bezpieczeństwo. Korzystamy z współczesnych systemów nawigacji miejskiej, dzięki czemu na bieżąco monitorujemy wiadomości o zakorkowanych częściach miasta i utrudnieniach na drogach. W naszych taksówkach znalazło się miejsce na foteliki dla dzieci i WIFI. Posiadamy także bus taxi z pakownymi bagażnikami, które wykorzystywane są w transporcie grupowym. Jesteśmy gotowi na każdą okazję – wieczór kawalerski, przyjazd Twoich bliskich, czy wycieczkę objazdową po największych atrakcjach Gdańska. A to wszystko w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Airport Gdańsk – nie ma problemu

Przejazd taksówką z lotniska to najlepszy sposób na ekspresowe przedostanie się z jednej strony miasta na drugą. Gwarantuje bezpieczeństwo bagaży, planowy dojazd w wybrane miejsce i pewność przybycia tam, gdzie faktycznie chcemy dojechać. Już nie musisz jechać w opóźniającej się komunikacji publicznej. Dzisiaj możesz skorzystać z rzetelnych usług taxi w Gdańsku. Kierowcy taksówek na bieżąco kontrolują terminarz lotów, by na czas odebrać podróżujących z lotniska. Na Klientów oczekują z imienną tabliczką w hali przylotów, by pomóc im w znalezieniu właściwej taksówki. Taxi są starannie zorganizowane na przechowanie dużej ilości bagaży i przewóz najmłodszych. Są komfortowe i okazale wyposażone. To po prostu podróż w najlepszym standardzie.

Taxi na zamek do Malborka – czemu nie?

Wycieczki taksówką? Tak, z nami to możliwe. Zwiedzanie to świetny sposób na spędzanie wolnego czasu. A podróżowanie taksówką to nowość na miejscowym rynku przewozowym. Z nami zobaczyć najistotniejsze zabytki Gdańska i okolic. Zabierzemy Ciebie i Twoich towarzyszy na wycieczkę po lokalnych atrakcjach Trójmiasta, jak i okolic. Zwiedzisz Frombork jak i pojedziesz na zamek do Malborka. W taxi poznasz opowieści na temat określonego miejsca. Przygotujemy dla Ciebie program zwiedzania i kupimy niezbędne bilety wstępu. Będziesz mógł się zrelaksować i zgłębić niesamowite tajemnice zabytków północnej Polski. A to wszystko w wygodnej taksówce.

Poznaj Gdańsk z taksówki

Zwiedzanie z taxi to nietypowy pomysł, którego popularność w Gdańsku nadal rośnie. A Gdańsk to miasto, które może zaoferować podróżującym o wiele więcej, niż świeżą rybę i posąg Neptuna. Taxi zawiezie Cię do Katedry Oliwskiej, oceanarium w Gdyni i po najpopularniejszych atrakcjach Gdańskiej starówki. Jeśli pasjonuje Cię historia, wybierz się na wyprawę na zamki w Gniewie i w Malborku, oraz do Wilczego Szańca i obozu koncentracyjnego Stutthof. Jesteś głodny wrażeń? Z nami wybierzesz się na wyprawę do Ocean Parku w Władysławowie i na Półwysep Helski, gdzie z bliska obejrzysz foki. Wszystko na wyciągnięcie ręki i w bardzo dostępnych cenach.

Innowacyjne taxi to luksus, przewóz i interesujące podróże w jednym. Dobrze zorganizowane taksówki i pomocni kierowcy to kluczowe plusy naszego przedsiębiorstwa. Naszymi taksówkami dotrzesz tam gdzie zechcesz i to punktualnie. Na naszej stronie w prosty sposób zamówisz taksówkę na konkretną trasę, a także wykupisz wycieczkę dla siebie i swoich bliskich. Wejdź do taxi i poczuj się jak ktoś szczególny!

Taksówki ogromnych możliwości – zapraszamy na nasza stronę www – taxi Gdańsk!

Ta strona korzysta z plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.
Ok