Druk biletów z numeracją i perforacją – oryginalne wejściówki na Twoja imprezę

Druk biletów z numeracją i perforacją – oryginalne wejściówki na Twoja imprezę

Drukarnia internetowa - druk podkładek na tacki - druk metek odzieżowych- druk ekologiczny -woblery reklamowe z kiwakami - druk biletów

Ponad 500 lat temu pewien niemiecki rzemieślnik wyszukiwał metod na zręczniejsze drukowanie ksiąg. Jan Gutenberg, bo tak się nazywał, opracował oryginalną wersję metalowych czcionek i rozpoczął erę druku przemysłowego. Ten wynalazek przyczynił się znacząco do popularyzacji czytania gazet i książek. Co prawda dziś korzystamy już z bardziej nowoczesnych metod drukowania – druku cyfrowego. Jednak koncepcja pozostaje taka sama – ekspresowe i proste nanoszenie nieokreślonej ilości tekstu na papier. Jako fachowa drukarnia cyfrowa sięgamy jeszcze dalej i zajmujemy się drukowaniem reklam, metek odzieżowych, biletów, katalogów, ulotek, podkładek na tacki do restauracji, zaproszeń, a nawet woblerów reklamowych. W naszym studiu graficznym osobiście planujemy wygląd naszych produktów, a także oferujemy usługę ekspresowego druku materiałów, dla tych, którzy są w ciągłym ruchu. Nasze wydruki, nie dość, że są przystępne cenowo, to jeszcze wyglądają znakomicie. Troszczymy się o doskonałą jakość druku i optymalne wykończenie każdego zlecenia – ku zadowoleniu naszych Klientów.

Kilka słów o drukarni

Drukarnia internetowa GrafCraft, to również pomysłowe studio graficzne i pracownia introligatorska. Po za tradycyjnym drukiem cyfrowym proponujemy naszym Klientom wysokiej jakości wyroby poligraficzne i oryginalne projekty graficzne. Jesteśmy zatem kompleksowym zakładem, który wykona dla Ciebie reklamę, bilet, podkładkę na tacki, metkę odzieżową, czy zaproszenie ślubne od podstaw. Im bardziej fantazyjny jest Twój projekt, tym chętniej go zrealizujemy. Obsługujemy klientów indywidualnych i współpracujemy z firmami z całej Polski, które mogą liczyć na błyskawiczne usługi i świetną organizację zleceń. Najczęściej wykonywane przez nas prace to druk materiałów szkoleniowych, druk biletów z numeracją i perforacją i voucherów oraz druk zaproszeń ślubnych. Mniej standardowymi, choć równie ciekawymi są takie zlecenia jak druk podkładek na tacki do baru druk woblerów reklamowych, czy druk metek odzieżowych. Nasze studio graficzne troszczy się także o przyrodę, proponując druk na papierze ekologicznym z recyklingu. Świadczymy usługi poligraficzne dla każdego – dla właściciela restauracji, organizatora koncertu i Pary Młodej.

Woblery reklamowe z kiwakami

Ciekawa reklama to fundament każdego interesu. Warto więc zainwestować w praktyczne woblery reklamowe z kiwakami. Woblery reklamowe to niewielkie etykiety wydrukowane w dużej rozdzielczości. Prezentują one dany artykuł i zazwyczaj umieszczane są w jego pobliżu przy pomocy sprężystej taśmy z tworzywa syntetycznego. Woblery mogą przyjmować jakikolwiek kształt. Przyciągają uwagę Klientów, co jest pierwszym krokiem do zakupu określonego produktu. Nasza drukarnia cyfrowa przygotuje dla Was projekt woblerów reklamowych, wydrukuje je w głębokim kolorze, zaimpregnuje ochronną warstwą lakieru i zapewni dostawę w wytrzymałych kartonach. Wystarczy, ze zamontujecie je przy określonym produkcie. Po chwili sprzedaż skoczy do góry a Ty będziesz cieszyć się z niewielkiej, aczkolwiek efektywnej formy promocji.

Dlaczego ważny jest druk metek odzieżowych?

Jesteś producentem odzieży? Potrzebujesz nieszablonowych metek odzieżowych? Cieszymy się że zainteresowałeś się właśnie nami, ponieważ oferujemy fachowy druk metek odzieżowych w pełnym kolorze i dowolnym formacie. Metki drukowane są w trybie jedno lub dwustronnym. Możesz wybrać odcień, rozmiar i kształt metki, a my szybko zrealizujemy Twoje zlecenie. Oferujemy rozmaite typy metek. Możemy wydrukować je na estetycznym kartonie z użyciem technologii hot stampingu. Dodatkowo możemy je wyposażyć w kolorowe sznureczki. Wydrukowane w naszej drukarni internetowej metki nigdy nie utracą koloru ani właściwości. To możemy Wam zapewnić.

Profesjonalny druk biletów z numeracją i perforacją – sprawdzone metody

Organizacja imprezy to bardzo trudne przedsięwzięcie. Zaklepanie miejsca, przygotowanie sceny i, no właśnie druk biletów z numeracją i perforacją. W naszej drukarni cyfrowej wydrukujemy dla Ciebie bilety w małym, jak i szerokim nakładzie. Przygotujemy wyjątkowy wygląd biletu i opatrzymy go logiem, informacjami o evencie poprawną numeracją i perforacją. Taka wejściówka to wstęp do niezapomnianej zabawy.

Oferta dla zwolenników eko – druk na papierze ekologicznym z recyklingu

Nie zamierzamy nic ukrywać – po prostu chcemy dbać o naszą Matkę Ziemię, zatem opracowaliśmy wyjątkową ofertę druku na papierze ekologicznym z recyklingu dla tych, którzy chcą oddychać czystym powietrzem. Możemy wydrukować dla Ciebie dowolny materiał na papierze ekologicznym z recyklingu. Taki papier cechuje się lekko szarym odcieniem i fakturą z widocznymi włóknami celulozy, co sprawia, że jest bardzo atrakcyjny. Druk ekologiczny zapewnia nie tylko efektywniejszą ochronę środowiska, ale także lepsze postrzeganie marki, która zachowuje się odpowiedzialnie. Zadbajmy o świeże środowisko razem.

Specjaliści od druku to My! Zapraszamy na naszą stronę internetową – druk biletów z numeracją i perforacją.

Ta strona korzysta z plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.
Ok