Wesele – chwila na którą czekają wszyscy zakochani. To szczególna uroczystość pełna emocji, radości i znakomitej zabawy w towarzystwie znajomych osób. Ten dzień musi mieć wyjątkową scenerię – gustowne dekoracje weselne, inspirującą do tańca muzykę i smaczne jedzenie. Zaaranżowanie ślubu pochłania dużo czasu i nie jest wcale tak łatwe jak uważasz. W tej kwestii możemy zawsze liczyć na pomoc ekspertów od organizacji ślubu, lub zastosować się do wskazówek naszego gratisowego poradnika. Zostaniesz poinformowany o tym jak w niewielu krokach przygotować swoje wesele, jak stworzyć efektowne dekoracje ślubne do kościoła i sali weselnej, lub o jakich formalnościach pamiętać. Dzięki naszemu drobnemu przewodnikowi nie zapomnisz o żadnej czynności przed weselem. Zapraszamy do lektury!

Początek planowania, czyli gdzie urządzić wesele

Twój chłopak właśnie się zaręczył. Teraz jest odpowiedni moment by pomyśleć o weselu. Gdzie je zorganizować? Jaką liczbę gości zaprosić? Jaka wielkość sali weselnej będzie potrzebna? To pytania, które należałoby zadać sobie na samym początku. Wybierz datę ślubu i dowiedz się czy w wyselekcjonowanych lokalach są jeszcze wolne terminy. Zbierz informacje na temat ile osób zmieści dana sala weselna i jakie dania będą gotować podczas imprezy. Zbierz wszystkie dane i zdecyduj się na tą salę, która najbardziej Wam pasuje. Pamiętaj także o osobach, które przyjadą z daleka. Powinni mieć oni zagwarantowany hotel, albo dojazd do najbliższego pensjonatu. Z swojego doświadczenia podpowiadamy, aby dopasować gospodę, czy też lokal weselny, który dysponuje chociaż kilkoma pokojami dla gości. To korzystne rozwiązanie, szczególnie wówczas gdy zamierzasz urządzić ślub w dalekiej odległości od miejscowości w której żyjesz.

Zespół weselny i fotograf – zgrany, weselny duet

Równocześnie z zajęciem sali ślubnej powinnaś zacząć oglądać się za konkretnym zespołem weselnym, lub też wodzirejem weselnym. Najkorzystniej będzie jak wybierzesz osobę z zalecenia kolegów, czy bliskich. Dobrze jest również zajrzeć do internetu i rozpoznać wypowiedzi na temat konkretnych zespołów. Najbardziej kluczowa zasada przy wyborze zespołu ślubnego to – nie patrz na cenę. Dobry DJ na wesele zagwarantuje Ci noc pełną wrażeń. Nie tylko zatroszczy się o odpowiednią ścieżkę dźwiękową, ale również o kreatywne zabawy weselne. Pamiętaj, że masz szanse poprosić wybrane zespoły o próbki nagrań. W ten sposób ocenisz, kto wypada najlepiej i kto najlepiej spełni Twoje oczekiwania. W tym momencie zacznij szukać profesjonalnego fotografa ślubnego. Zachowanie tej unikalnej uroczystości to najmilszy dar jaki sobie sprawisz.

Piękna suknia dla Panny Młodej

To jest właśnie ta chwila. Pewnie przyznasz, że całe życie na to czekałaś. Marzenie w końcu się ziszcza. Dobór sukni weselnej to niezwykle kluczowa czynność dla każdej Panny Młodej. Każda z nas marzy o tym by wyglądać w tym dniu wyjątkowo. Oczy wszystkich będą się skupiać właśnie na Tobie, dlatego pamiętaj – przesada nigdy nie jest odpowiednia. Zamiast wielkiej sukni wieczorowej, znajdź prostą i wygodną. W swojej weselnej sukni masz się czuć dobrze. Ma ona podkreślać Twoją sylwetkę i pasować do reszty stylizacji. W przeszłości można było nabyć tylko suknie weselną w kolorze białym. Dzisiaj suknie występują w kompletnej gamie kolorów – od beżowego, po purpurowy. Jeżeli dysponujesz ograniczonym budżetem, dobrze jest się zastanowić nad wynajęciem sukienki z specjalistycznego sklepu. Koszty będą zdecydowanie niższe, a rezultat podobny.

Piękna sala weselna, czyli jak wybrać dekoracje ślubne

Praktycznie wszystko masz już zaaranżowane – sala zarezerwowana, DJ weselny otrzymał już pierwszą ratę, a suknia czeka na Ciebie w szafie. Następnie musisz jeszcze zatroszczyć się o aranżację kościoła i sali weselnej. Jeżeli masz właściwe umiejętności i dużą dawkę wolnego czasu, możesz samodzielnie stworzyć subtelne dekoracje ślubne. Pomocne okażą się gotowe aranżacje, które odnajdziesz na różnych portalach w internecie. W przeciwnym razie skorzystaj z pomocy profesjonalnego dekoratora, lub florysty. Stworzone przez nich ozdoby weselne dodadzą powabu każdemu pomieszczeniu. Zapłacisz niewielką sumę, a rezultat będzie idealny. Możesz dobrać kompleksową aranżację kościoła i sali, albo też pojedyncze ozdoby np. bukiety na stołach, stylową zastawę, czy nawet dekorację pojazdu weselnego. Spotkaj się z firmą oferującą dekoracje weselne i przedstaw jej własne koncepcje. Uwierz nam, nie rozczarujesz się.

Zostało zaledwie kilkanaście dni do Twojego ślubu. Atmosfera zaczyna robić się gorąca. a Ty powoli czujesz dobrze znane Ci motylki w brzuchu. Zwyczajnie nie możesz się doczekać tej wspaniałej chwili, gdy wspólnie z swoją miłością staniesz na ślubnym kobiercu. Żywimy nadzieję, ze ten przewodnik pomógł Ci w przygotowaniach do ślubu. Tak niedużo trzeba, by Wasze przyjęcie weselne było udane w 100%. Jesteśmy pewni, że ta uroczystość będzie jedyna w swoim gatunku. Wszystkiego dobrego.

Jeżeli szukasz oryginalnych dekoracji weselnych, wejdź na naszą stronę www. Odkryj wszystkie realizacje. Za pewne któraś Ci się spodoba. Oto strona internetowa profesjonalnego organizatora wesel: Dekoracje weselne

Ta strona korzysta z plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.
Ok