Urodziny, których żadne dziecko z pewnością nie zapomni!

Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się – ze wszystkich sił – tego, czego pragnie

Paulo Coelho

Sposób na urodziny, które zapadną głęboko w pamięć

Jeżeli oczekujesz innowacyjnie urządzonej imprezy dla Twojego dziecka, możesz zaufać naszemu zdobywanemu przez wiele lat doświadczeniu i oddaniu pracy dla najmłodszych. Na klasycznych spotkaniach, w jakich biorą udział osoby dorosłe, dzieci interesują się przez pierwszych kilka chwil. Później przychodzi moment na trudne pytania, które raz po raz sypią się jak z rękawa: “A kiedy pojedziemy do domu?”, “Długo jeszcze?”, “Mogę już iść?”. Być prawdopodobnie często słyszymy to od własnego dziecka, które było zaproszone przez kolegę lub koleżankę. Nie chcemy opuszczać za szybko imprezy, gdyż “nie wypada”. Co w takiej sytuacji zrobić? Skutecznym sposobem jest wynajęcie animatora czasu wolnego. Powinien mieć wykształcenie pedagogiczne, odpowiedni kurs i energię do pracy z kilkulatkami. Przyjmujemy do pracy więc animatorów, w towarzystwie których dzieci czują się bezpiecznie i wesoło spędzają czas. Proponujemy Państwu zatem różne typy dziecięcych event’ów gwarantujące doskonałą zabawę, w trakcie której ani jubilat, ani jego goście nie będą mieli chwili na nudę. Trzeba pamiętać o konsultacji z nami w kwestii jadłospisu: ma być ono tradycyjne czy specjalne, np. w przypadku alergii?

Twoje dziecko uwielbia smerfy, piratów albo taniec?

Harmonogram imprezy rodzaju uniwersalnego nie posiada jakichkolwiek sprecyzowanych reguł, oprócz – wciągania wszystkich uczestników w ciekawe formy zabawy. Wykwalifikowana wyszkolona kadra jest w stanie przystosować projekt w taki sposób, aby był odpowiedni dla wieku, nastroju oraz oczekiwań wszystkich kilkulatków. Animatorzy mogą swobodnie przechodzić z jednego tematu w drugi nie tracąc jednocześnie oglądu całości. Oto kilka możliwości: Kraina Smerfów, Piraci, Dziki Zachód, Sport (z wręczeniem medali i dyplomów).
Takie wątki wydają się funkcjonować jako oklepane, bowiem np. kreskówkę “Smerfy” zna właściwie każde dziecko. Nasz personel działa w zaczarowany sposób, że zabawa posiada wyjątkowy charakter, zaś rozrywki nie kopiują się. Humor, dobrana oprawa, kunsztownie ozdobiony tort urodzinowy oraz bogactwo najróżniejszych pomysłów – to jest to na co czeka jubilat. Naszym zamiarem jest spowodowanie uśmiechu na jego twarzy, wszystkich zaproszonych oraz samych rodziców, a ponadto sprawienie, żeby ten ważny dzień nie odszedł w niepamięć.

Scenariusz odpowiadający konkretnym potrzebom

Okresami nasz szkrab budzi się z rana na trochę dni przed swoimi urodzinami i przeżywa tysiąc pomysłów na minutę. Zarzuca nas nimi, nim jeszcze zdążymy przełknąć śniadanie, a zdają się one absolutnie do siebie nie przystawać. W takim przypadku nie ma sensu określać jakiegoś konkretnego tematu, który będzie przewijał się przez całe urodziny. Dajmy puścić wodze wyobraźni i naszemu dziecku, i sobie samym. Być może z tej “burzy mózgów” zaistnieje naprawdę coś niezwykłego. Resztę można zostawić nam!
Jeśli zatem chodzi o zabawy posiadające wątek przewodni, to wtedy można tematykę uroczystości wyselekcjonować z naszej oferty lub zostanie ona w sposób szczególny sporządzona oraz dopięta na ostatni guzik na życzenie z marzeniami solenizanta. Istnieje możliwość organizacji nastrojowego spotkania, jeśli liczba gości jest stosunkowo niewielka. Skupiamy całą swoją energię na tym, która sala zabaw idealnie spełni swoją rolę, w jaki sposób powinna być wyposażona i czy będzie w niej dostatecznie dużo miejsca.

Jeśli dziecko posiada niepełnosprawność…

Koordynacja urodzin dla niepełnosprawnego dziecka bywa trudna i czasochłonna. Albowiem jak dostosować cały grafik, gry oraz pracownię, ażeby mógł z nich korzystać solenizant i wszystkie dzieci, które takiej przeszkody nie mają? Albo przeciwnie – któreś spośród zaproszonych kilkulatków posiada niepełnosprawność? Wyjściem jest oddanie w odpowiednie ręce, słowem zawodowcom, stworzenia całej uroczystości. Zdarza się, że komplikacje pojawiają się zaraz podczas początkowych posunięć związanych z wydarzeniem. Niedobrze jest, kiedy dzieje się to już trakcie…Wtedy niełatwo opanować powstały w parę sekund chaos. Wszelkich korekt należy dokonać wraz ze fachowcami co najmniej 2 tygodnie przed planowaną imprezą. Nieznaczne modyfikacje w wariantach atrakcji są wdrażane na miejscu przez animatorów. Może nim być w tym przypadku osoba, która naprawdę potrafi postępować z dziećmi potrzebującymi specjalnej opieki. Przede wszystkim warianty atrakcji muszą być takie, by nikt nie czuł się pominięty. Urodziny mają być szczęśliwe, a nie ponure. Nasz personel posiada doświadczenie w wdrażaniu tego typu scenariuszy tego ważnego dnia dla dzieci posiadających różnego rodzaju dysfunkcje, które dobrane są do ich predyspozycji. Wchodząc na naszą stronę dowiesz się więcej o naszej ofercie: sala zabaw Poznań.

Ta strona korzysta z plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.
Ok