Urodziny dla dzieci w domu, czy w sali zabaw?

Sala zabaw Poznań - Urodziny dla dzieci Poznań - Kinderpark Poznań

Sala zabaw Poznań - Urodziny dla dzieci Poznań - Kinderpark Poznań

Organizacja urodzin dla dzieci to dopiero sztuka. Myślimy, że nasze dzieci nie są zbyt rygorystyczne, aczkolwiek w temacie swojej imprezy urodzinowej są zazwyczaj niezwykle uparte. Nietypowe pomysły są na wagę złota, podobnie jak atrakcyjne zabawy i grupka koleżanek i kolegów, z którymi jubilat przeżyje ten wyjątkowy dzień w roku. Rodzice mogą wybierać, czy zorganizować urodziny dla dzieci w sali zabaw, czy w zaciszu własnego domu. Dobrym pomysłem jest także zrobienie imprezy w znanej restauracji, w której animatorzy zatroszczą się o dziecięcą rozrywkę. W sieci możemy znaleźć wiele rozmaitych pomysłów na urodzinowe aranżacje, smaczne torty, czy pasjonujące zabawy. Dziś jesteś w stanie niewielkim nakładem finansowym zrobić dla swojego malucha urodziny o których marzy. Jeżeli impreza urodzinowa Twojego dziecka zbliża się się dużymi krokami, a Ty wciąż nie wiesz co zrobić, zapoznaj się z naszym poradnikiem po urodzinowych zabawach. Proponujemy najfajniejsze rozwiązania na urodziny i inspiracje na czasie dla rodziców.

Pomysły na urodziny dla dzieci w domu

Możliwości na zrobienie urodzin dla Twojej pociechy w domu są ogromne. Wystarczy szczypta wyobraźni, odpowiedni moment i sprawne ręce do pracy. Obecnie urodziny dla dzieci jesteś w stanie zorganizować bez niczyjej pomocy, gdyż wiele sklepów sprzedaje gotowe produkty. W sieci odszukasz ogromną liczbę pomysłów na kolorowe ozdoby do domu, słodkie potrawy dla dzieci i przyjazne zabawy. Ale nie wszystko na raz. Odpowiedz sobie na pytanie co Twoje dziecko uwielbia najbardziej. Czy pasjonuje się kosmosem? Czy chciałoby zostać astronautą czy modelką?Czy może uwielbia spędzać czas w kinie? Dopasowanie tematyki imprezy urodzinowej do pasji Twojego dziecka to połowa sukcesu. Zaplanuj zabawy pod kątem zainteresowań Twojego dziecka i stwórz fajne nagrody. Przecież każdy lubi małe prezenty. Zastanów się jak zaaranżować stół dla gości i jakie przekąski przygotować. W popularnych sklepach papierniczych znajdziesz kolorowe talerzyki i kubki, które po zakończonym przyjęciu możesz wyrzucić, zaoszczędzając czas na sprzątaniu. Poszukaj w swojej okolicy sklepu oferującego wypożyczenie kostiumów, lub uszyj sama kilka strojów, w które dzieci chętnie się przebiorą. A co z dekoracją pomieszczeń? Jeśli masz możliwość kupienia kartonów, możesz sama wybudować pałac dla księżniczek, lub wyścigówkę dla małych kierowców. Pamiętaj tylko, że przygotowanie dekoracji zajmuje trochę czasu, więc w miarę możliwości nie zostawiaj ich na ostatni moment. Przygotowanie urodzin dla dziecka w mieszkaniu to mniej kosztowna opcja. Jeśli jednak Twoje możliwości finansowe są większe i nie masz czasu by przygotować przyjęcie urodzinowe dla dzieci w domu, idealną opcją będzie dla Ciebie sala zabaw.

Sala zabaw dobrym pomysłem na urodziny dla dzieci.

W większości sal zabaw zamontowana została instalacja, w której dzieci odnajdą takie atrakcje jak baseny z kulkami, huśtawki, korytarze do wspinaczki, czy mini strzelnice. Każda sala zabaw ma w swojej ofercie także tematyczne sale urodzinowe, z których można wybrać tą najbardziej pasującą do pasji malucha. Dużym atutem organizacji urodzin dla swojej pociechy w sali zabaw jest fakt, że w tym czasie rodzice mogą odpocząć, lub zająć się swoimi obowiązkami. W sali zabaw zatrudnieni są animatorzy, którzy gwarantują maluchom miłe spędzenie czasu i bezpieczeństwo. Opracowują oni plan urodzin, który jest w dalszej kolejności omawiany z Klientem. W trakcie trwających już urodzin przeprowadzają wszelkie zabawy i bacznie obserwują zgromadzone w sali dzieci. Najczęściej każda sala zabaw posiada kawiarnię, lub mini kuchnię, serwującą zdrowe obiady dla najmłodszych. Jeśli nie jest ona wyposażona w kuchnię, w takiej sytuacji proponuje potrawy z współpracującej z nią firmy. Wyprawiając urodziny dla dzieci w sali zabaw masz gwarancję kompletnej i profesjonalnej obsługi przyjęcia. Takie ośrodki gwarantują wysokie standardy higieny i bezpieczeństwa, dlatego też nie musisz obawiać się o swoje dziecko i jego gości.

Przykładowe zabawy urodzinowe

Przykładów zabaw urodzinowych jest bardzo wiele. Możesz korzystać z klasycznych atrakcji, takich jak zabawa w chowanego, lub ożywić nie co przyjęcie, przygotowując rewię mody dla małych modelek, lub morską wyprawę dla chłopców. Wszystko zależy od tego, czym Twoje dziecko się pasjonuje. Jeżeli Twoja córka uwielbia oglądać bajki o królewnach, zorganizuj dla niej imprezę taneczną w sali balowej. Dziewczynki i chłopcy mogą przebrać się w stroje z dawnych czasów, oczywiście wypożyczone. Używając kartonu, lub dekorując jeden z pokoi, stwórz klimat na miarę królewskich pałaców. Pokaż maluchom jak wygląda taniec i po prostu puść muzykę. Maluchy doskonale odnajdą się w tym temacie. Możesz także przygotować
poszukiwania zagubionego pantofelka, na podstawie zabawy ciepło\zimno.

Dla chłopców sprawdza się zorganizowanie zabawy z gatunku Indiana Jones. Wymyśl legendarną historię i stwórz dla każdego maluchów sekretną mapę. Schowaj skarb w własnym ogródku, domu, lub w lesie. Możesz zorganizować zabawę w podchody, podczas których dzieci będą realizować kolejne zadania, wskazujące im drogę do celu. Dla nie co starszych dzieci zorganizuj zabawę w geocaching. Wystarczy ukryć gdzieś konkretny przedmiot i ustawić jego współrzędne w urządzenie gps. Urządzenie zaprowadzi dzieci do celu, a one spędzą czas aktywnie. Dobrym rozwiązaniem jest także wieczór magiczny, w trakcie którego dzieci nauczą się kilku karcianych sztuczek.

Co jest zatem dla Ciebie odpowiednie – impreza urodzinowa w domu, czy sala zabaw? Nie zapominaj, że tutaj liczy się radość Twojego dziecka. Jeżeli odpowiednio zaplanujesz jego urodziny, nie będzie ważne czy realizowane są one w domu, czy w atrakcyjnej sali zabaw.

Jeśli jednak lepszą opcją jest dla Ciebie sala zabaw, zapraszamy na stronę internetową sali zabaw w Poznaniu. Od wielu lat przygotowujemy urodziny dla dzieci o różnych zainteresowaniach. Gwarantujemy fachową opiekę, wspaniałe zabawy i zdrowe jedzenie. Zapewniamy, że Twoje maleństwo długo nie zapomni swoich urodzin!

Aby zobaczyć naszą witrynę naciśnij znajdujący się obok odnośnik: sala zabaw Poznań.

Ta strona korzysta z plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.
Ok