Oprawa wizualna uroczystości weselnych

Wytwornica ciężkiego dymu wynajem wytwornicy niskiego dymu obsługa dymownicy

Wytwornica ciężkiego dymu wynajem wytwornicy niskiego dymu obsługa dymownicy

W poszukiwaniu Dj’a idealnego

Czy wspólnie marzycie o tak doskonałym pierwszym tańcu, że goście padną z wrażenia i długo pozostanie on w ich pamięci? O aurze przesiąkniętej magią, zdumieniu w oczach najukochańszych wam osób oraz własnych? Jeśli Wasza odpowiedź brzmi twierdząco, niewątpliwie potrzebujecie wytwornicy zachwycających chmur.

Ślub stanowi jeden z najistotniejszych etapów w życiu – nie da się temu zaprzeczyć. Jakiekolwiek przygotowania muszą być “dociągnięte” do końca, gdyż nikt nie chce zaznać w takiej chwili jakichkolwiek niedogodności powiązanych, przykładowo z nieuprzejmością “wstawionego” dj’a, złej jakości tortem weselnym czy nienasyconymi gośćmi z powodu niedostatku dań. Skoro uzgodniliśmy, że na naszym weselu będzie dj, musimy odpowiednio wcześniej zarezerwować sobie u niego termin, porozmawiać o tym, czego od niego oczekujemy w trakcie tej niepowtarzalnej okazji, podpisać umowę (która mieści w sobie wszelkie drobiazgi), utrzymywać z nim bezpośredni kontakt (dobrze byłoby, gdyby był osiągalny przez całą dobę) i co najważniejsze – uzgodnić z wyprzedzeniem scenariusz przyjęcia. Idealnie jest jeżeli zjawi się on na nim o wiele wcześniej, ażeby przygotować cały sprzęt. Wprawny dj nie tylko zadba o piękną scenerię muzyczną, lecz również przeprowadzi całą uroczystość zapełniając ją oryginalnymi grami, tańcami integracyjnymi oraz niewątpliwie właściwą dawką humoru.

Pomysł na efektowne wesele

By klasyczny taniec nabrał nadzwyczajnego charakteru, warto zakupić bądź wypożyczyć wytwornicę dymu ciężkiego. Korzystając z niej będziemy świętować w nieprzeniknionych, spektakularnych chmurach wznoszących się przy ziemi. Funkcjonowanie wytwornicy polega na chłodzeniu dymu, a następnie wydmuchiwaniu go w stronę podłoża. W aparaturze musi znaleźć się połamany lód lub wkłady suchego lodu o wadze od 4 do 8 kilogramów. Wytwornica dymu wyeksponuje większość efektów wizualnych i spowoduje, że ów wieczór będzie jedyny w swoim rodzaju. Jeżeli szukamy takiego sprzętu na swoje wesele, powinnyśmy wejść na stronę dj’a Robby’ego. Wybierając go na reżysera oprawy muzycznej można liczyć na spektakularny taniec wzorem z filmu „Nieodparty urok” (główne role otrzymali Sarah Michelle Gellar oraz Sean Patrick Flanery). Można też wpisać w wyszukiwarkę wyrażenia „Ciężki dym Warszawa” i odnaleźć w efektach oferty najmu takiej wytwornicy. Jest idealna na wszelkiego rodzaju uroczystości okazjonalne, przykładowo:

  • zabawy taneczne
  • przyjęcia klubowe, np. z okazji walentynek itd.
  • imprezy prywatne, np. „domówki”
  • imprezy służbowe, np. w wynajętym lokalu
  • bankiety sylwestrowe
  • wesela w plenerze
  • bale maturalne
  • pozostałe przyjęcia okazjonalne, które potrzebują specjalnej oprawy wizualnej i dźwiękowej

Oprócz baśniowych chmur niosących się w czasie uroczystości możemy zaznajomić się z ofertą wykonywania sztucznego śniegu (piany lub baniek mydlanych), wyrzutni serpentyn oraz konfetti bądź wyrzutni oraz działek CO2. Jeżeli mamy na uwadze wytwornicę baniek mydlanych często dokupuje się fluorescencyjny roztwór UV, ażeby zyskać imponujący rezultat „lśniących” baniek. Natomiast syntetyczny śnieg doskonale nadaje się na potańcówki domowe, w lokalu bądź barze. Można go stosować przez okrągły rok, niezależnie od tego czy temperatura zewnętrzna sięga +25 lub -25 stopni. Świetnie sprawdzi się w „zimowym” repertuarze teatrów. Na prywatkach rodzaju „Piana Party” za to pierwsze miejsce będzie posiadać wytwornica gęstej piany – zarówno na świeżym powietrzu, jak i w dyskotekach. Wyrzutnia CO2 może być użyta podczas uroczystości weselnej w punkcie przełomowym, eventach bądź koncertach.

Dymownica do wynajęcia

Wynajem wytwornicy ciężkiego dymu jest najciekawszym sposobem na „zatuszowanie” wszystkich błędów, które wypływają podczas tańca. Obłoki przykryją cały parkiet razem z Waszymi stopami do 20 cm w górę. W ogóle nie będzie więc widać, np. gdy któreś z was nadepnie partnerowi na stopie. Rodzina oraz przyjaciele oniemieją z wrażenia, zaś ich wzrok będzie zwrócony wyłącznie na Wasze rozradowane twarze wypełnione szczęściem Można naturalnie samemu nabyć dymownicę i zapoznać się z jej obsługą. Jeśli zależy Wam jednak wyłącznie na tym niepowtarzalnym „tańcu w chmurach”, należy ją pożyczyć wraz z obsługą. W ogóle nie będziecie musieli martwić się, jeżeli coś pójdzie nie po Waszej myśli. Częstokroć wynajmujący uzupełnia ją w specjalny płyn, który jest w cenie wynajęcia. Należałoby wspomnieć, że zamiast zwyczajnych kostek lodu (takich, jakie wsypujemy do drinków) korzystniej jest zaopatrzyć się w suchy lód. Primo – jest dużo efektywniejszy, po drugie – zapewnia niewspółmiernie piękniejszy wynik, po trzecie – koszt nabycia 10-15 kg nie jest przesadzony i sięga około 150 – 250 zł. Zadbajmy o to, ażeby zapytać wynajmującego czy udostępni nam oryginalne urządzenie. Lepiej wcale nie decydować się na popularniejsze „podróbki”, bowiem nie zyskamy takiego rezultatu na jaki liczymy.

Więcej informacji można uzyskać klikając w link – Ciężki dym Warszawa

Ta strona korzysta z plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.
Ok