Dj na imprezę klubową

Dj na imprezy firmowe dj na eventy dj Jacek PP

Dj na imprezy firmowe dj na eventy dj Jacek PP

Wyruszenie do lokalu w piątkowy czy sobotni wieczór, to dla sporej liczby studentów dobry sposób na spędzenie czasu wolnego. I nie tylko – chodzi też o odreagowanie stresu, m in. po trudnym dniu w pracy, po nadzwyczaj istotnym sprawdzianie (m in. licencjackim), po uzyskaniu posady, na którą od dłuższego czasu się czekało. Powodów do fetowania można niewątpliwie odnaleźć tyle, ile jest osób na świecie. Jak się jednak przyszykować do specjalnego eventu, na jakim kluczową osobą dbającą o scenografię instrumentalną jest DJ? Co włożyć, jak się zachowywać oraz na jaki alkohol się zdecydować, jeśli zmierza się do klubu pierwszy raz? Dla gości świętujących regularnie odpowiedzi na owe pytania będą oczywiste, ale średnio obeznanym niewątpliwie się przydadzą.

Gdzie będę się dobrze bawić?

Którykolwiek lokal ma swoisty, indywidualny charakter. By wyszukać ten, który będzie najbardziej pasował do naszych preferencji, jest możliwość: po pierwsze – spytać koleżanek, którzy przedtem w nich byli oraz wiedzą w przybliżeniu jaka przeważa tam atmosfera. Po drugie – samodzielnie wybrane odwiedzić oraz na własnej skórze stwierdzić, który jest dobry. Po trzecie – przeanalizować to, na czym przede wszystkim nam owego wieczoru zależy, np. poszukujemy sympatii, miłości bądź tylko szaleńczej zabawy do białego rana. Na wielu stronach internetowych mamy możliwość też wyszukać sporo stron w wariancie „poradnik imprezowicza”, na jakich znaleźć można wstępne porady na temat konwencjonalnych przygotowań do weekendowego wyjścia. Jeżeli jednak wyłoniliśmy event klubowy z DJ-em, wówczas wypada kierować się tu trochę odrębnymi zasadami. Którymi?

Bez czego impreza będzie nudna?

W pierwszej kolejności w ogóle nie powinniśmy pić poważnej ilości alkoholu na pusty żołądek i śpieszyć na event już podchmielonym (albo dosłownie upitym). W takiej sytuacji cała potańcówka straci sens. Po godzinie albo dwóch wcale nie będziemy w nastroju korzystać z atmosfery klubu. Natomiast co istotniejsze – z oferty dźwiękowej DJ-a na imprezie! Wystarczy jak skonsumujemy zdrowy posiłek (nie przejadając się). Do klubu musimy powędrować ze spokojną głową, w odpowiedniej kondycji i z pozytywnym dostrojeniem. Nie możemy “przyodziewać się” na tzw. cebulkę, gdyż przeważnie jest w nim gorąco. Można nieskrępowanie podskakiwać na krótkim rękawku. Panowie, którzy pragną ubrać bluzkę z długim rękawem, powinni natychmiastowo położyć ją z powrotem do szafki! Bardzo szybko powstaną plamy od potu, co może w mgnieniu oka zniechęcić kobiety do towarzyszenia w trakcie tańca. Jeśli już jesteśmy przy Paniach… należy omijać szerokim łukiem cieplejsze szarawary, leginsy pod nimi oraz wszystkie rzeczy, które imitują wydziergane przez babunie na drutach… Absolutnie nie przeznaczone są one na taką okazję. Jeżeli wciąż nie mamy pomysłu jak się ubrać, wystarczy zerknąć na zdjęcia DJ-a na imprezie. Inną rzeczą jest czarodziejski odcień biały. Imprezowicze muszą z niego zrezygnować na rzecz głębszych odcieni. Biel gwałtownie odbija światło oraz wydobędzie jakiekolwiek wady bielizny. Bądź fakt kompletnego jej nieposiadania. Powinnyśmy wybrać z taktem świetliste akcesoria, m in. fluorescencyjne kolczyki.

Ażeby impreza nie była “kompletną klapą”, nie może istnieć oczywiście bez:

  • dobranej drużyny towarzyszy,
  • pozostałych osób, w towarzystwie jakich wyjątkowo lubimy spędzać czas,
  • specjalnego pomieszczenia dla osób tańczących i pijących,
  • zagadek, quizów i innych gier
  • wspaniałej oprawy dźwiękowej

Trzy najpopularniejsze błędy kobiet wędrujących na zabawę

Wysokie szpilki. Niniejsze wyrażenia nie wymagają długiego komentarza. Takie buty są niezwykle niepraktyczne, zwykle sztywne w środku i chorobliwie deformują stopę. Można się łatwo przewrócić, dostać odgniotków oraz odparzeń (szczególnie, gdy właścicielką astronomicznych szpilek jest kobieta ubierająca je od czasu do czasu), nastąpić komuś na nogę i wyrządzić ogromny ból. Częstokroć do klubów nie można przybywać w szpilkach mających obcas wykonany z metalu, albowiem można nimi zepsuć, np. parkiet bądź wyjątkowe elementy wyposażenia. Drugim fatalnym uchybieniem pań jest imprezowanie z rozpuszczonymi i równocześnie wilgotnymi włosami. Można “zaatakować” nimi kogoś po buzi, wcale nie prezentuje się to efektownie i nie będzie pozytywnie przez nikogo odczuwane. Końcowym dużym błędem Pań jest branie ze sobą na imprezę z DJ-em ciężkiej torby z kompletnymi dokumentami, bogactwem kremów, telefonem, tabletem i pozostałymi rzeczami, które faktycznie są zbędne. Jeśli zdarzy się, że nikt ze znajomych w ogóle nie będzie obserwował kurtek i toreb, mamy szansę paść ofiarą grabieży. Natomiast wówczas stracimy wszystko, z czym weszliśmy do klubu. Należałoby zabrać ze sobą kopertówkę do założenia na łańcuszku albo inną niedużą torebeczkę, do której wkładamy tylko to, co naprawdę niezbędne, np. pieniądze i telefon. Z ową torbą będzie można nawet tańczyć (jeśli nie jest zbyt mocno obciążona).

Jeżeli nie wiesz jak wygląda impreza klubowa z udziałem słynnego DJ-a, wejdź w ów link – DJ na eventy klubowe w Łodzi

Ta strona korzysta z plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.
Ok