Innowacyjne nalewarki od autoryzowanego dostawcy

Innowacyjne nalewarki od autoryzowanego dostawcy

Nalewarki Maszyny Rozlewnicze Nalewaczki Ultrapak

Nalewarki Maszyny Rozlewnicze Nalewaczki Ultrapak

Nalewarki od firmy Ultrapak

Dowolna linia produkcyjna musi posiadać dobrą nalewarkę, za pomocą której produkt ekspresowo znajdzie się w opakowaniu. Nie może w nim być go za mało, bowiem nie wypełni standardów oraz zostanie zdyskwalifikowany, ani za wiele – spowoduje istotne szkody finansowe. Dzięki przedsiębiorstwu Ultrapak w naszym kraju można nabyć nowoczesne nalewarki tłokowe, Ultra Clean, ciśnieniowe, grawitacyjne, z przepływomierzami, próżniowe, wagowe oraz w odmianie monobloków. Wszystkie oznaczają się odporną stalową formą oraz ogromną efektywnością. W salonie przedsiębiorstwa można liczyć na rozległą poradę zawodowców, którzy od bardzo długo działają w zawodzie. Nalewarki można wpasować do specyficznych życzeń Klienta, przykładowo. konkretnego artykułu, skuteczności albo przebiegu rozlewu. Idealnie sprawdzą się w różnych branżach przemysłu: wody mineralnej, napojów nabiałowych, wina, spirytusu, napojów izotonicznych, soków owocowych z dodatkami i bez dodatków. Efektywność nalewaczek mieści się w przekroju od 3.000 do 90.000 napełnionych butelek w ciągu jednej godziny. Maszyna zapełnia szklane oraz syntetyczne butelki oraz puszki do konserw. Do gęstych, lepkich, mających większe cząstki artykułów dedykowane są dozownice. Chodzi tu np. o dressingi, dżemy, majonezy, ketchupy, sosy, oleje jadalne oraz motorowe, pasztety, zupy rybne, potrawy z mięsiwem, przetwory pomidorowe, zagęszczone mleko, mokre karmy dla zwierząt, wyżywienie dla dzieci. Pośród dozownic wyróżnia się: dozownice próżniowe, rotacyjne, tłokowe, kieszeniowe, wolumetryczne, półautomatyczne, automatyczne, pionowe i grawitacyjne, maszyny rozlewnicze Bag-in-Box, do kegów PET oraz kegów ze stali kwasoodpornej.

Kluczowe maszyny rozlewnicze i ich cechy

Głównym typem są maszyny rozlewnicze tłokowe, które umieszczają produkt w butelki bądź puszki za pośrednictwem specjalnych tłoków znajdujących się w cylindrach. Każdy tłok zasysa dawkę wody mineralnej bądź wina oraz sączy ją do oddzielnych butelek. Dawka może obejmować od 5 – 1200 ml. Dowolna głowica posiada osobny tłok. Nalewarki nadciśnieniowe dobrze sprawdzą się przy rozlewie artykułów z zawartością dwutlenku węgla. W zasobniku buforowym wytwarzane jest duże ciśnienie, przy pomocy którego gazowany napój zanadto się „nie spieni”. Maszyny rozlewnicze ciśnieniowo – przelewowe wykorzystuje się generalnie do przelewania wyrobów w butelki szklane i PET. Są to np. sosy bądź przetwory, które mają spoistość „rzadką”, burzącą się lub średniolepką. Sprawdzą się w gałęzi drogeryjnej oraz chemicznej, bowiem są w stanie umiejscowić w opakowaniu od 100ml – 10 l produktu. Nalewarki podciśnieniowe stosuje się do rozlewu alkoholi bądź innych płynów bez zawartości dwutlenku węgla. Tu towar jest zasysany przy wykorzystaniu ejektora. Ciśnienie w zasobniku jest zasadniczo niższe od atmosferycznego. Maszyny rozlewnicze z przepływomierzami są wyjątkowo precyzyjne przy mierzeniu artykułu przy użyciu urządzeń do sprawdzania objętości albo masy – a mianowicie przepływomierzy. Powstają np. w typie elektromagnetycznym i masowym. Maszyny rozlewnicze do rozlewu w kegi PET potrafią funkcjonować z wielorakimi modelami kegów: Petainer®, Ecokeg®, Key-Keg®, Dolium®, Polikeg® oraz Key Keg® Slim Line. Maszyny rozlewnicze do rozlewu w opakowania Bag-in-Box, a ściśle nalewarka STERILBOX, mogą być zaopatrzone w dźwignię. Stosując ją operator otwiera oraz zawiera kegi. Nalewarki w kegi ze stali kwasoodpornej – MASTERKEGS – przystosowuje się często do przemysłu winiarskiego i piwowarskiego.

Projektowanie kompletnych linii rozlewniczych

Firma Ultrapak może jednocześnie zaprojektować skończoną linię do masowego wytwarzania produktów. Zwykle specjaliści przedsiębiorstwa bazują na postulatach Nabywcy, np. co do przetworu, jaki będzie przy jej użyciu przygotowywany, jaką powierzchnię ma ona zajmować? Do tej pory z możliwości firmy skorzystali: Invento, Nałęczów Zdrój (Cisowianka), Augustowianka, Żywiec Zdrój, Staropolanka, Bartex, Akwawit – Polmos Wrocław, CEDC International (przygotowujący wódkę Bols) oraz Wosana. Nalewarki mogą być utworzone w typie monobloków albo trójbloków. Jeśli chodzi o te pierwsze, to Interesant może dokonać wyboru spośród czterech modeli – Magic, Magic FW, Master oraz Master Can. W technologii “higienicznej” bądź Ultra Clean. Dzięki wskazanym metodom można bardzo szybko nalewać produkty szczególnie podatne bakteriologicznie, przykładowo. mleko o przedłużonym czasie zdatności do wypicia. Linie technologiczne utworzone przez Ultrapak cechują się indywidualnym profilem, znaczną skutecznością przy jednoczesnym uwzględnieniu oszczędności poboru energii i realizowaniem wszelkich warunków czystości. Partnerstwo z rynkowymi potentatami w zakresie produkowania maszyn produkcyjnych dało przedsiębiorstwu Ultrapak sposobność na uzyskanie uznania w oczach Zainteresowanych. Chodzi o takich wytwórców, jak FT System, Dimac, P. E. Labellers, Zalkin, Cosmopack oraz grupa CFT. Dzięki tym przedsiębiorstwom linię wytwórczą można zaopatrzyć w etykieciarki, zakrętarki, tunele grzewcze, orientatory, rozdzielacze rzędów, urządzenia do dokonywania weryfikacji i in.

Szczegółowe informacje o ofercie można znaleźć klikając w link – MASZYNY ROZLEWNICZE

Ta strona korzysta z plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.
Ok