SeedArt to fachowcy w dziedzinie projektowania ogrodów. Tworzone przez nas projekty cechują się szczegółowością i nowoczesną elegancją. Projektowanie ogrodów to dla nas coś więcej niż praca. To sposób na życie, dlatego też w każdy projekt wkładamy całe serce. Wykorzystujemy niecodzienne koncepcje i tworzymy z nich piękne ogrody. Firma ogrodnicza Seedart to perfekcjoniści w każdym calu.

Firma ogrodnicza SeedArt oferuje:

  • projektowanie ogrodów;
  • zakładanie ogrodów;
  • zakładanie trawników;
  • projektowanie i tworzenie nawierzchni z kostki brukowej;
  • pielęgnacja zieleni w ogrodzie;

Projektowanie ogrodów od A do Z

Projektowanie ogrodów to nie łatwe zadanie. Najpierw zapoznajemy się z preferencjami naszych Klientów, aby w dalszym kroku móc dobrać do nich idealny styl i kolorystykę ogrodu. Każdy z naszych Klientów jest inny, a tym samym wyjątkowy, dlatego też każdy, zaprojektowany przez nas ogród charakteryzuje się indywidualnymi rozwiązaniami i oryginalnością. Projektując ogrody bierzemy pod uwagę takie elementy jak umiejętności i zaangażowanie w prowadzenie ogrodu, podział przestrzeni, wymiary i stan działki, oraz upodobania Klientów. Szczegółowe pomiary i profesjonalna analiza kondycji gleby i poziomu nasłonecznienia działki pozwala nam na założenie ogrodu, który będzie taki, o jakim Państwo zawsze marzyli.

Zakładanie ogrodów

Na etapie projektowania ogrodu powstaje jedynie wizja, która nie może doczekać się spełnienia. Zanim stworzymy dla Ciebie idealny ogród, Używając specjalistycznego sprzętu zniwelujemy nierówności w terenie i dokarmimy glebę w odpowiednie składniki odżywcze. Na przygotowanym terenie będziemy w stanie stworzyć takie elementy ogrodu jak oczka i kaskady wodne, rabaty kwiatowe, skalniaki, mini boiska sportowe, place zabaw dla dzieci, a nawet tarasy. Budowane przez naszą firmę ogrodniczą dekoracje do ogrodu bazują na naturalnych surowcach, takich jak drewno, kamień czy skała. Tworzymy także całościowe instalacje wodne, dzięki którym w łatwy sposób dostarczysz swoim roślinom ogrodowym wodę, potrzebną im do odpowiedniego wzrostu. Zbudujemy Twój ogród od A do Zi to w mgnieniu oka.

Profesjonalne zakładanie trawników

Firma ogrodnicza Seedart zajmuje się także zakładanie trawników. Jesteśmy w stanie stworzyć dla Państwa piękny i głęboko zielony trawnik na dowolnej powierzchni – przed domem, przed firmą, w parku, w przestrzeni publicznej czy na boisku sportowym. Trawnik możemy założyć na dwa, różne sposoby – z rolki i bardziej tradycyjny, z siewu. Własnoręcznie dobieramy mieszanki traw, które najlepiej przyjmą się w danym ogrodzie. Trawnik z rolki jest szczególnie polecany osobom, które nie mają na co dzień zbyt dużo czasu, by zadbać o swój trawnik. Natomiast trawnik z siewu to perfekcyjne rozwiązanie dla osób, które posiadają doświadczenie w pielęgnacji trawnika.

Projektowanie nawierzchni z kostki brukowej

Kostka brukowa jest materiałem budowlanym, który w ostatnich latach zdobył ogromną popularność. Tworzone z niej nawierzchnie są odporne na zniszczenia i bardzo atrakcyjne. Firma ogrodnicza SeedArt jest ekspertem w projektowaniu i tworzeniu nawierzchni z kostki brukowej. Mamy możliwość stworzyć nawierzchnię o dowolnym kształcie i odpowiednio dobrać kolor który będzie pasował do otoczenia. Z kostki brukowej możemy zbudować takie nawierzchnie jak: podjazdy, ścieżki, drogi dojazdowe do posesji, czy posadzki w ogrodzie.

Pielęgnacja ogrodu

Jako profesjonalna firma ogrodnicza zaopiekujemy się Twoim ogrodem. Świadczymy usługi ogrodnicze, które polegają przede wszystkim na nawożeniu, podlewaniu i przycinaniu roślin ogrodowych. Na dodatek kosimy trawę, sprzątamy i odśnieżamy ogrody, a także zabezpieczamy rośliny przed niskimi temperaturami. Zawsze mogą się Państwo zdać na naszą pomoc w zakresie pielęgnacji ogrodu.

W naszym wyposażeniu znajdują się maszyny i preparaty konserwacji roślin, dzięki którym jesteśmy w stanie świadczyć wysokiej jakości usługi ogrodnicze. Bogata wiedza w dziedzinie roślin i współpraca z regionalnymi firmami ogrodniczymi, sprawia, że budujemy ogrody pełne kolorowych i zmysłowo pachnących kwiatów. Dodatkowo umiejętność analizy terenu wpływa na konkurencyjną pozycję naszej firmy. Zajmiemy się Twoim ogrodem tak jak należy

SeedArt stworzy dla Ciebie jedyny w swoim rodzaju ogród. Nawet po krótkiej rozmowie jesteśmy w stanie określić Twoje potrzeby i dopasować dla Ciebie odpowiedni styl ogrodu. Zrealizujemy Twoje marzenia o pięknym ogrodzie. SeedArt to firma z bogatym doświadczeniem. Czerpiemy ogromną radość z pracy z naszymi Klientami. Zawsze staramy się o to, aby stworzony przez nas projekt ogrodu odpowiadał idealnie gustom Klientów. Każdy nasz pomysł jest wyjątkowy, a każda realizacja inspiruje nas do dalszego działania.

Projektowanie ogrodów Toruń – wejdź na naszą stronę i zobacz nasze realizacje

Ta strona korzysta z plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.
Ok