Ogrodzenie domu wpływa na podwyższenie poziomu bezpieczeństwa i komfortu. Zabezpiecza przed niechcianymi gośćmi i gwarantuje wysoki poziom prywatności. Siatka ogrodzeniowa aby zachowała wysoką wydajność i trwałość, powinna być wykonana z najlepszych surowców. Jako producent siatki ogrodzeniowej znamy potrzeby naszych Klientów. Wysoka jakość wytwarzanej przez nas siatki jest rezultatem doboru odpowiednich surowców i wypracowanych przez lata metod produkcji. Staranność i rzetelność to dwa słowa, które idealnie oddają charakter naszej firmy. Nasza siatka ogrodzeniowa to jeden z najlepszych produktów na rynku, dostępny w różnych odmianach.

Panele ogrodzeniowe

Panele ogrodzeniowe to nowoczesne i praktyczne produkty. Są bardzo łatwe w instalacji, przez co są optymalnym rozwiązaniem dla Klientów, którzy cenią swój czas. Cechują się trwałością konstrukcji i są odporne na korozje. Dodatkowym atutem jest możliwość powleczenia panelu ogrodzeniowego lakierem w dowolnym kolorze. Produkowane przez nas panele ogrodzeniowe w razie wyraźnej potrzeby mogą być ocynkowane galwanicznie lub ogniowo.

Siatka ogrodzeniowa powlekana.

Najbardziej funkcjonalna forma zabezpieczenia terenu. Stosowana jest od lat przy ogradzaniu różnego typów obiektów – domów, placów budowy, czy sadów.Produkowana przez naszą firmę siatka ogrodzeniowa powlekana jest wysokiej jakości PCV, które można dowolnie barwić. Produkt zachowuje zatem wysokie walory estetyczne. Dla większej ochrony siatki przed negatywnym wpływem warunków pogodowych, jest ona dodatkowo powlekana specjalną warstwą antykorozyjną. Siatka ogrodzeniowa powlekana to dobra inwestycja.

Siatka ogrodzeniowa ocynkowana

Siatka ogrodzeniowa ocynkowana to najbardziej popularny produkt, który cechuje się wysoką wytrzymałością na korozje i odkształcenia. Może być stosowana jako ogrodzenie domu, działki lub budynku służbowego. Jest także optymalnym rozwiązaniem rolnictwa i sadownictwa. Oferujemy siatki ogrodzeniowe o wysokości 4 metrów w różnych wzorach i kolorach. Siatki ocynkowane mają różnej grubości druty, w pełni dopasowane do potrzeb Klientów. Siatka ogrodzeniowa ocynkowana pokryta jest warstwą cynku, o wielkości 80g na m3 , co sprawia, że jest produktem o wysokiej trwałości.

Siatka leśna

Znakomita w sadownictwie, rolnictwie i leśnictwie, siatka leśna, to zawsze optymalny wybór. Jest praktycznym,i najbardziej atrakcyjnym cenowo zabezpieczeniem terenu przed napływem dzikich zwierząt. Jest także bardzo często wykorzystywana przy budowaniu ogrodzeń autostrad i dróg ekspresowych. Największą zaletą tego produktu jest szybkość montażu. Oferujemy siatkę leśną w różnych rozmiarach i o różnej gęstości oczek. Wysokość siatki może być dopasowana do potrzeb Klienta.

Jako producent siatki ogrodzeniowej dbamy o wysoką jakość na każdym etapie działalności – od produkcji do sprzedaży. Nasze produkty charakteryzują się wysoką odpornością na odkształcenia i negatywny wpływ czasu i wilgoci. Są doskonałym rozwiązaniem dla domu, jak i firmy. Nowoczesne systemy ogrodzeniowe to My. Zapewniamy zadowolenie i konkurencyjne ceny.

Zapraszamy na naszą stronę internetową – siatka ogrodzeniowa

Ta strona korzysta z plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.
Ok